6 200
poistných zmlúv
TOP
univerzálny obchodník
člen
Klubu predsedu predstavenstva

O mne

Pracujem v Allianz-Slovenskej poisťovni od r. 2002 ako obchodný zástupca. Radím ľuďom, ako sa zabezpečiť , aby sa im žilo pokojnejšie, istejšie a tým aj šťastnejšie. V prípade potreby som dostupný nielen v kancelárii, ale aj na internete, facebooku či mobile a teší ma, že stále viac požiadaviek klientov sa dá vybaviť týmto modernými prostriedkami.

Kontakt

+421903393369

Stiahnuť vizitku
O mne

Volám sa Ing. Vladislav Hofrík a pracujem v Allianz-Slovenskej poisťovni od r. 2002 ako obchodný zástupca. Radím ľuďom, rodinám, ako sa zabezpečiť , aby sa im žilo pokojnejšie, istejšie a tým aj šťastnejšie. Vďaka mojím výsledkom a prístupu ku klientom mi v roku 2005 mi udelili členstvo v Klube predsedu predstavenstva Allianz-Slovenskej poisťovne a som ním doposiaľ.

Takmer každý deň ma navštívi niektorý z klientov, ktorému sa stal úraz, vytopil suseda, resp. spôsobil škodu motorovým vozidlom inému alebo sebe. Taktiež takmer každý deň uzatváram poistenie na dovolenky, zákonné poistenie, poistenie bytu, domu, zaisťujem vinkulácie, zabezpečujem ochranu rodín životným poistením. V prípade potreby som dostupný nielen v kancelárii, ale aj na internete, facebooku, mobile a teší ma, že stále viac požiadaviek klientov sa dá vybaviť týmto modernými prostriedkami.

 

Zavolajte mi:
+421903393369
Napíšte mi:
Dohodnite si stretnutie:
:
Ponuka pracovnej príležitosti: